Magyar Művészeti Akadémia Titkársága logo

Beszerzési referens

  • Cég neve

    Magyar Művészeti Akadémia Titkársága

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Andrássy út 101.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszerzések önálló lebonyolítása.
  • Közbeszerzések lebonyolításában való részvétel, - FAKSZ-al együttműködve –.
  • Beszerzések és közbeszerzések tervezésében való közreműködés.
  • A beszerzésekhez és közbeszerzésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • cselekvőképesség;
  • gazdasági képzési területen szerzett felsőfokú iskolai végzettség;
  • beszerzési területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • a meghirdetett feladatkör betöltésének feltétele 90 napnál nem régebbi, a különleges jogállású szervekről és az általuk foglalkoztatottak jogállásáról szóló 2019. évi CVII. törvény (a továbbiakban: Küt.) 24.§ szerinti hatósági erkölcsi bizonyítvány, melyet a pályázati anyaghoz nem kell csatolni;
  • a jogviszony létesítésének időpontjában a jelölt
  1. nem kerülhet hozzátartozójával irányítási (felügyeleti), ellenőrzési vagy elszámolási kapcsolatba,
  2. a jelölt pártban tisztséget nem viselhet,
  3. nem lehet gazdasági társaságnál vezető tisztségviselő, illetve felügyelőbizottsági tag, kivéve, ha a gazdasági társaság önkormányzati, köztestületi többségi tulajdonban, vagy a Küt. 51. § (10) bekezdés f) pontja szerinti szervezet közvetlen vagy közvetett tulajdonában, vagy tartósan állami tulajdonban van, vagy az állami tulajdonos különleges jogokat biztosító részvény alapján delegálja, továbbá, ha a társaságban az állami közvetlen vagy közvetett befolyás mértéke - a tőkepiacról szóló 2001. évi CXX. törvény rendelkezései alapján számítva - legalább ötven százalék.
  • kiváló együttműködési készség,
  • proaktivitás

Előnyt jelent

  • közbeszerzési referens végzettség;
  • kontrolling területen szerzett 1-3 év tapasztalat;
  • közigazgatási intézményrendszerben szerzett tapasztalat

Céginformáció

A Magyar Művészeti Akadémia Titkársága az MMA köztestületi feladatait szervező, igazgatási, gazdálkodási, pénzügyi, vagyonkezelési és ellenőrzési feladatait ellátó költségvetési szerv. A Titkárság alapvető feladata az MMA törvényben és az MMA Alapszabályában megfogalmazott akadémiai feladatok ellátásában az MMA elnöke és főtitkára tevékenységének, az MMA köztestületi szervei testületi munkájának segítése.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. április 27.

A pályázati anyagnak tartalmaznia kell:
  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzot,
  • bérigénnyel megjelölt motivációs levelet,
  • a feladatkör betöltéséhez szükséges iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatát,
  • hozzájáruló nyilatkozatot a személyes adatok kezeléséhez.
A pályázat kiírója fenntartja annak a jogát, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.